Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Radosław Strzelczyk WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Radosław Strzelczyk

Żużel. Arged Malesa TŻ Ostrovia może stracić duże pieniądze. Prezes apeluje do PGE Ekstraligi

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Pierwszy baraż pomiędzy truly.work Stalą a Arged Malesa TŻ Ostrovią został odwołany. Nowego terminu nie ma, ale słychać już głosy, że powtórka w Gorzowie ma odbyć się za tydzień. - Jeśli tak będzie, to stracimy duże pieniądze - mówią ostrowianie.

- Docierają do nas sygnały, że mecz w Gorzowie ma odbyć się za tydzień, co oznacza przesunięcie spotkania, które zostało wcześniej zaplanowane na naszym torze. Apelujemy i prosimy władze PGE Ekstraligi, by tego nie robić - komentuje całą sytuację szef Arged Malesa TŻ Ostrovii, Radosław Strzelczyk.

Ostrowianie chcieliby, żeby spotkanie 6 października koniecznie odbyło się na ich torze. Dlaczego tak im na tym zależy? - Jeśli teraz dojdzie do zmiany terminu domowego meczu, to będzie dla nas oznaczać ogromne straty finansowe. Sprzedaliśmy sporo biletów. Wielu kibiców miało przyjechać tego dnia do Ostrowa prosto z Torunia, gdzie dzień wcześniej odbędzie się Grand Prix. Sprzedaliśmy między innymi 300 biletów dla gości z Anglii - tłumaczy Strzelczyk. - Zrobiliśmy wszystko, żeby wypromować te zawody. Zapłaciliśmy za promocję w prasie, radiu, telewizji. Wszystko pod kątem 6 października. To są naprawdę duże pieniądze - dodaje.

Zobacz także: Niels Kristian Iversen w Stali Gorzów? Bardzo możliwe, ale klub ma też inne opcje

Arged Malesa TŻ Ostrovia prosi, żeby cała sprawa została rozwiązana inaczej. - Nasza prośba jest taka, żeby pierwszy mecz odbył się w Ostrowie, a 13 października jedźmy do Gorzowa. Jeśli Stali będzie odpowiadać inny termin, to również nie ma problemu. Grunt, żebyśmy 6 października jechali u siebie, bo każde inne rozwiązanie narazi nas na ogromne koszty - podsumowuje Strzelczyk.

Zobacz także: Zamach na legendę. Kibice Falubazu nie wybaczą odejścia Protasiewicza

ZOBACZ WIDEO: Trener Ostrovii w Stali Gorzów? Prezes mówi, że w klubie o tym myśląTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Kto wygra baraż o PGE Ekstraligę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (106):

Wszystkie komentarze (106)

Komentarze (106)

×
    Wszystkie komentarze (106)
    PRZEJDŹ NA WP.PL