Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Greg Hancock WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Greg Hancock

Żużel. Transfery. Hancock nie dla Bydgoszczy. ZOOleszcz Polonia nie ma wolnego miliona

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Greg Hancock rozmawia o kontrakcie z PGG ROW-em, ale pojawiają się spekulacje, iż zawodnik może też, ze względu na roczną przerwę, zechcieć związać się z klubem niższej ligi. Tropy mają prowadzić do Bydgoszczy, ale prezes ZOOleszcz Polonii zaprzecza.

Większość spraw na rynku transferowym poukładana, a jednym z nielicznych, którzy wciąż są do wzięcia, pozostaje Greg Hancock. 4-krotny mistrz świata po kilku dniach przerwy wznowił negocjacje z PGG ROW-em. Spekuluje się jednak, że Amerykanin może ostatecznie zrezygnować z jazdy w PGE Ekstralidze i podpisać umowę w Nice 1.LŻ. Tropy prowadzą do Bydgoszczy.

Dlaczego ZOOleszcz Polonia? Nasz informator tłumaczy, że, dlatego że presja nie tak duża, jak w PGE Ekstralidze. No i jak nie wyjdzie, to nie będzie większych konsekwencji. W końcu Polonia już poczyniła pewne kadrowe ustalenia. Na pewno nie budowała niczego wokół Hancocka, więc jeśli Greg spadnie niczym gwiazdka z nieba i wypadnie blado, to nikt na tym nie straci.

Jerzy Kanclerz, prezes bydgoskiego klubu już przyzwyczaił się do tego, że Hancock jest łączony z jego klubem. Tłumaczył, że nie rozmawia z Gregiem przed meczami play-off w 2.LŻ w tym sezonie. Teraz robi to ponownie. - Co prawda widziałem się z Gregiem na Grand Prix, ale nie rozmawialiśmy o Polonii - mówi nam Kanclerz - I proszę mi wierzyć, że wasz informator jest w błędzie. Z prostego powodu. Nie mamy wolnego miliona, a co najmniej tyle trzeba by było mieć, żeby go zatrudnić.

- Jakbym wziął Hancocka za milion, to zostałoby mi dwa i pół miliona na sprawy bieżące, szkółkę i pozostałych zawodników - wylicza Kanclerz. - Gdybym w to poszedł, wróciłbym do tego, co było, czyli długów. Tego absolutnie nie zamierzam robić, więc tych, co marzą o Hancocku, muszę sprowadzić na ziemię. Będą za to inne ciekawe nazwiska. Wkrótce zaczniemy je ujawniać - kwituje Kanclerz.

Zobacz też:
Żużel. Opcja leszczyńska w Falubazie definitywnie wycięta. Skórnicki usłyszał, że działa innym na nerwy
Żużel. Limity finansowe w niższych ligach będą podniesione. 400 złotych więcej za punkt

ZOBACZ WIDEO Kibice na PGE Narodowym. Tak wygląda największe żużlowe wydarzenie na świecieTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Hancock nadal może być liderem drużyny w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

×
    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL