Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Klaudia Kraska Materiały prasowe / PGE Ekstraliga / Na zdjęciu: Klaudia Kraska

Żużel. Klaudia Kraska z nagrodami w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Lublinianka Klaudia Kraska jako nowa Miss Startu będzie mogła zrealizować swoje plany wakacyjne związane z wygraną w konkursie PGE Ekstraligi.

Chociaż osobiście, ze względu na chorobę, nie mogła być na kończącej sezon 2019 Gali PGE Ekstraligi, cieszy się już z otrzymanych nagród. - Niestety, nie udało mi się dotrzeć na Galę przez nagłą chorobę. Bardzo mi przykro z tego powodu. Jednak chciałabym serdecznie podziękować wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie głosy w czasie wyborów Miss Startu - mówi Klaudia Kraska, którą na co dzień można było oglądać na meczach Speed Car Motoru Lublin.

Przeczytaj także: Jest ważna zmiana w nowym regulaminie! Od 2020 roku nawet dwóch "gości" w składzie!

- Póki co muszę jeszcze poczekać z wykorzystaniem nagrody. W czasie roku akademickiego nie mogę sobie zrobić przerwy, dlatego też nie zastanawiałam się jeszcze nad kierunkiem. Gdybym mogła teraz wyjechać, wybrałabym pewnie jakieś egzotyczne miejsce, żeby na moment oderwać się od ponurej jesiennej pogody - dodaje lublinianka.

Za nami pięć edycji konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi. W tegorocznej nagrodami dla zwyciężczyni były: bon o wartości 5.000 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl, a także zegarek Aztorin. Również zegarki Aztorin otrzymały zdobywczynie drugiego i trzeciego miejsca.

Przeczytaj także: W tym rankingu Bartosz Zmarzlik nie wygrał. Sprawdź, ile uczestnicy Grand Prix zarobili w 2019 roku

- Warto być podprowadzającą. Z czystym sumieniem mogę polecić to każdej dziewczynie. Przede wszystkim tylko tutaj można doświadczyć tak niesamowitych emocji. Lubelscy kibice zapewniają świetną atmosferę - kończy Klaudia Kraska.

Laureatki konkursów Miss Startu PGE Ekstraligi 2015 - 2019:

  • 2015: 1. Olivia Brówka (ZIE), 2. Natalia Kaczmarek (LES), 3. Dagmara Krause (TOR)
  • 2016: 1. Jagoda Gaca (RYB), 2. Paulina Pospieszna (ZIE), 3. Dorota Misiuro (TAR)
  • 2017: 1. Jagoda Urban (ZIE), 2. Dagmara Krause (TOR), 3. Jagoda Szymczak (GOR)
  • 2018: 1. Sandra Muzalewska (TOR), 2. Roksana Wróbel (GRU), 3. Paulina Orzeł (GOR)
  • 2019: 1. Klaudia Kraska (LUB), 2. Agnieszka Pawlusek (LES), 3. Adrianna Strzałka (ZIE)

ZOBACZ WIDEO Przepis na sukces Wiktora Lamparta. Junior Motoru przeszedł na wegetarianizmTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL