Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andriej Kudriaszow WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Andriej Kudriaszow

Żużel. Transfery. Lokomotiv z trzema zawodnikami! Wśród nich Kudriaszow i Sundstroem

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Jako pierwsi w trakcie okienka transferowego o zakontraktowaniu nowych zawodników poinformowali działacze Lokomotivu Daugavpils. W łotewskim zespole startować będą Andriej Kudriaszow, Linus Sundstorem i Arsłan Fajzulin.

Już w piątek rano Lokomotiv na swojej stronie internetowej, opublikował nazwiska trzech nowych zawodników tego klubu. Dwóch z nich to - Rosjanie Andriej Kudriaszow i Arsłan Fajzulin. Do drużyny dołączył także Linus Sundstroem (potwierdziły się tym samym nasze informacje z czwartku). 

Kudriaszow w tegorocznym sezonie był żużlowcem Car Gwarant Startu Gniezno, natomiast Sundstroem zdobywał punkty dla PGG ROW-u Rybnik. Fajzulin w polskiej lidze wystąpił do tej pory w jednym spotkaniu, gdy w 2016 zdobył trzy punkty dla Kolejarza Opole w rywalizacji z Polonią Piła. 

W kadrze łotewskiego jest już tym samym pięciu obcokrajowców. Oprócz pozyskanych w okienku transferowym żużlowców, są to Ukrainiec Marko Lewiszyn i Szwed Pontus Aspgren. Obaj przed poprzednim sezonem podpisali wieloletnie kontrakty.

Ponadto w Lokomotivie startować będzie duże grono Łotyszy, przede wszystkim młodzieżowców. Spośród seniorów ważne umowy mają Kjastas Puodżuks i Jewgienij Kostygow.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Iga Baumgart-Witan o końcu kariery: Nie mówię sobie "stop"

Czy Lokomotiv w 2020 roku będzie mocniejszy niż w sezonie 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL