Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Jamróg w kevlarze Speed Car Motoru LublinYouTube / MotorTV / Na zdjęciu: Jakub Jamróg w kevlarze Speed Car Motoru Lublin.

Żużel. Transfery. Jakub Jamróg zdradza kulisy przejścia do Motoru. "Dogadaliśmy się w dwie i pół minuty"

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W piątek 1 listopada Speed Car Motor Lublin zaprezentował cały skład na przyszłoroczne rozgrywki w PGE Ekstralidze. Jednym z nowych zawodników jest Jakub Jamróg. Zawodnik zdradził kulisy rozmów z prezesem Jakubem Kępą.

Pierwszy dzień okienka transferowego zdecydowanie należał do przedstawicieli Speed Car Motoru Lublin. Prezes Jakub Kępa nie trzymał długo w niepewności swoich kibiców i już 1 listopada poznali oni cały skład na przyszłoroczne rozgrywki w PGE Ekstralidze. Jakub Jamróg w rozmowie z telewizją klubową opowiedział o kulisach rozmów z nowym pracodawcą. 

Zobacz także: Żużel. Transfery. Piątek należał do przedstawicieli Speed Car Motoru! Znamy cały skład lublinian

- Ja chciałem, prezes Kępa też chciał. Spotkaliśmy się i dwie i pół minuty doszliśmy do porozumienia. Bardzo mi odpowiada klimat lubelski. Mam tutaj sporo znajomych. Tor również mi pasuje. Miałem na nim ostatnio bardzo dobre wyniki. Zeszliśmy się tak naturalnie i bardzo się z tego cieszę - powiedział Jakub Jamróg. 

Zobacz także: Żużel. Transfery. Speed Car Motor nie zwalnia tempa! Jakub Jamróg nowym zawodnikiem

W ubiegłym sezonie Jakub Jamróg wystartował w 18 spotkaniach w barwach Betard Sparty Wrocław. Wywalczył łącznie z bonusami 97 punktów. W Motorze będzie stanowił duet polskich seniorów razem z Pawłem Miesiącem.

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Jakub Jamróg jest solidnym wzmocnieniem dla Speed Car Motoru?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

×
    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL