Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicklas Porsing w kasku czerwonym WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Nicklas Porsing w kasku czerwonym

Żużel. Transfery. Nicklas Porsing nowym zawodnikiem Power Duck Iveston PSŻ-u

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Wiemy już gdzie w przyszłym sezonie jeździć będzie Nicklas Porsing. Duńczyk, który w 2019 roku reprezentował Wilki Krosno postanowił przenieść się do Poznania.

Nicklas Porsing to uznana marka w polskim żużlu. Oprócz drużyny z Krosna reprezentował też barwy Ostrovii Ostrów i Stali Rzeszów. To właśnie za sprawą tego drugiego klubu o zawodniku zrobiło się głośno podczas zeszłorocznego okienka. Duńczyk był bowiem jednym z tych, którzy jako pierwsi wystosowali oficjalne zarzuty Ireneuszowi Nawrockiemu.

Duży szum wokół zawodnika nie pomógł mu w przygotowaniach do sezonu 2019. Działacze Wilków Krosno nie byli raczej zadowoleni z jego tegorocznej dyspozycji - zdołał bowiem wykręcić mizerną jak na jego możliwości średnią 1,56 punktu na bieg. Nie zdecydowano się więc na przedłużenie umowy z Duńczykiem.
[urlz=/zuzel/852759/zuzel-oficjalnie-ligowy-zuzel-wraca-do-rzeszowa-rztz-wystartuje-w-sezonie-2020]
[/urlz]Porsing to dopiero trzeci (po Marcusie Birkemose i Jasonie Joergensenie) zawodnik, który ma w przyszłym roku reprezentować barwy Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań. Wielu zawodników Skorpionów zdecydowało się na odejście z Poznania po nieudanej próbie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Jednym z nich był David Bellego, który przeniósł się do tegorocznego głównego rywala PSŻ-u - ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz. 

Czytaj także: Kolejna formalność Betard Sparty. Maciej Janowski zostaje w domu

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"

Czy podoba Ci się ten transfer?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

×
    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL