Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicolai Klindt WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Nicolai Klindt

Żużel. Transfery. Nicolai Klindt dotrzymał słowa. Duńczyk nadal w Ostrowie

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Nicolai Klindt w sezonie 2020 pozostanie zawodnikiem TŻ Ostrovii w sezonie 2020. We wtorek klub poinformował, że Duńczyk podpisał nowy kontrakt. Będzie to dla niego trzeci rok z rzędu spędzony w Wielkopolsce.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

W końcówce sezonu Nicolai Klindt pokazał się z dobrej strony m.in. w finale Nice 1.LŻ, przez co pojawiły się plotki, że może go skusić jeden z ekstraligowych klubów. Duńczyk już wcześniej dał jednak słowo działaczom TŻ Ostrovii i postanowił go dotrzymać.

Tym samym sezon 2020 będzie trzecim z rzędu, w którym Klindta będziemy oglądać w klubie z Wielkopolski. - Cieszymy się bardzo, że Nicolai zostaje z nami. Przychodził do nas po ciężkiej kontuzji odbudować się w drugiej lidze. Widać, że ostrowski klimat mu sprzyja bo odjechał u nas dwa bardzo dobre sezony. Liczymy, że w kolejnym zanotuje kolejny progres i będzie solidnym punktem naszej drużyny - przekazał za pośrednictwem strony klubowej Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovii.

Czytaj także: Zmarzlik urządził sobie nowy kącik w domu

Klindt w minionym sezonie uzyskał średnią biegową na poziomie 1,939. TŻ Ostrovia była zaś rewelacją rozgrywek i zajęła drugie miejsce w Nice 1.LŻ.

W środę ostrowski klub planuje zorganizować konferencję prasową, na której poznamy nazwiska kolejnych zawodników z kadry na sezon 2020.

Czytaj także: Czas, aby 2. LŻ była tylko dla Polaków

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Ewa Trzebińska mogła pracować w Ameryce. Dziś zdobywa dla Polski medale

Czy w sezonie 2020 TŻ Ostrovia powtórzy tak dobry wynik w Nice 1.LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL