Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Bewley Newspix / Michał Golda / Na zdjęciu: Daniel Bewley

Żużel. Transfery. Sparta z nowym zawodnikiem! Daniel Bewley we Wrocławiu

Dawid Borek
Dawid Borek
Bardzo ciekawy ruch transferowy w wykonaniu Betard Sparty Wrocław. Wicemistrzowie Polski pozyskali Daniela Bewleya, który zdecydował się na spróbowanie sił w PGE Ekstralidze.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

- Chcemy, by kibice na Stadionie Olimpijskim mogli oglądać nie tylko najciekawsze widowiska, ale także najbardziej ekscytujących zawodników. Nic tak nie rozpala wyobraźni kibica jak możliwość oglądania w akcji młodego, utalentowanego żużlowca, który może stać się jedną z największych gwiazd w swojej dyscyplinie sportu -komentuje Andrzej Rusko, prezes Betard Sparty Wrocław.

- Dan we Wrocławiu będzie miał idealne warunki do tego, by w pełni wykorzystać swój potencjał - dodaje szef wrocławskiego klubu, z którym Daniel Bewley podpisał kontrakt na dwa lata. Oznacza to, że utalentowany Brytyjczyk będzie żużlowcem Betard Sparty Wrocław w sezonach 2020 i 2021.

Przez dwa ostatnie lata Bewley reprezentował PGG ROW Rybnik. W sezonie 2018 wystartował w pięciu meczach, w których notował średnio 2,360 punktu na wyścig. W tym roku w Nice 1.LŻ zaprezentował się z kolei siedmiokrotnie, zdobywając przeciętnie 1,406 "oczka".

Oprócz Bewleya, w Betard Sparcie w sezonie 2020 pojadą też Gleb Czugunow, Maksym Drabik, Max Fricke, Andrzej Lebiediew, Maciej Janowski, Tai Woffinden oraz młodzieżowcy.

Zobacz też:
Żużel. Transfery. Maksym Drabik zalogował się do życia. Daniel Bewley trenuje na drogach publicznych
Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Zemsta Cierniaka za stare krzywdy (felieton)

ZOBACZ WIDEO Kibice na PGE Narodowym. Tak wygląda największe żużlowe wydarzenie na świecie

Czy Bewley rozwinie skrzydła w Sparcie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (70):

Wszystkie komentarze (70)

Komentarze (70)

×
    Wszystkie komentarze (70)
    PRZEJDŹ NA WP.PL