Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Greg Hancock w SGP Newspix / Marcin Karczewski. / Na zdjęciu: Greg Hancock w SGP

Żużel. Transfery. Hit w ROW-ie! Mają Grega Hancocka!

Dawid Borek
Dawid Borek
A jednak! Greg Hancock podpisał kontrakt z PGG ROW-em Rybnik i w sezonie 2020 pojedzie w barwach beniaminka PGE Ekstraligi!

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

- Może być tak, że przed północą dostaniemy kontrakt Grega. Może być tak, że to będzie kontrakt warszawski. Musicie jednak rozumieć, że kontakt jest utrudniony z powodu choroby jego małżonki - mówił Krzysztof Mrozek podczas czwartkowego spotkania z kibicami (więcej TUTAJ).

Okazuje się, że o ile na tamten moment prezes PGG ROW-u Rybnik nie był pewny transferu Grega Hancocka, o tyle teraz pozyskanie czterokrotnego mistrza świata przez beniaminka PGE Ekstraligi oficjalnie stało się faktem! To transferowy hit w wykonaniu rybniczan.

"To był długi wieczór, ale najważniejsze że na zielono-czarnym pokładzie witamy także Grega Hancocka!" - ogłosił PGG ROW Rybnik. Nie wiemy, jaki typ umowy podpisał Amerykanin.

Greg Hancock w sezonie 2020 powinien być motorem napędowym beniaminka. Oprócz niego, w składzie drużyny są też Troy Batchelor, Kacper WorynaRobert Lambert, Andrzej Lebiediew, Siergiej Łogaczow, Vaclav Milik, Mateusz Szczepaniak i juniorzy.

Zobacz też: Żużel. Transfery. Piękne pożegnanie Vaclava Milika z Betard Spartą. Siergiej Łogaczow w Rybniku ma pełnić rolę diabła

Na początku minionego sezonu Greg Hancock ogłosił, że wstrzymuje starty w Europie ze względu na chorobę swojej małżonki. U Jennie zdiagnozowano bowiem raka piersi. W tej sytuacji 49-latek pozostał w ojczyźnie i wspierał swoją wybrankę serca w walce z nowotworem, dbając przy tym o dom i dzieci.

ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy

Czy Hancock w sezonie 2020 będzie liderem ROW-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (96):

Wszystkie komentarze (96)

Komentarze (96)

×
    Wszystkie komentarze (96)
    PRZEJDŹ NA WP.PL