Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wiktor Lampart WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Wiktor Lampart

Żużel. PGE Ekstraliga. Wszystkie karnety na mecze Speed Car Motoru Lublin sprzedane. Jest oświadczenie klubu

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Wystarczyło ledwie kilkanaście minut, aby wysprzedane zostały wszystkie karnety na mecze Speed Car Motoru Lublin w sezonie 2020. Zainteresowanych było kilkukrotnie więcej niż pomieścić może obiekt przy Al. Zygmuntowskich.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Sprzedaż karnetów na mecze Speed Car Motor Lublin w PGE Ekstralidze ruszyła w środowy wieczór, a problemy z nabyciem całorocznej wejściówki zgłosiło mnóstwo kibiców. W social mediach zwracali oni uwagę na to, że m.in. nie dało się kupić konkretnych miejsc na trybunach (czytaj więcej o tym TUTAJ).

Jak się okazało, wszelkie kłopoty ze sprzedażą karnetów spowodowane były ogromnym zainteresowaniem ze strony lubelskich fanów. Wynika tak ze specjalnego oświadczenia, jakie wystosował Speed Car Motor Lublin.

Czytaj także: Z żużlowego piekła do nieba. Zawodnicy dostali drugą szansę

"Karnety na sezon 2020 zostały sprzedane, a liczba osób zainteresowanych zakupem kilkukrotnie przewyższyła pojemność lubelskiego stadionu. W wyniku tej sytuacji już w pierwszych sekundach od uruchomienia sprzedaży brakowało wolnych miejsc do rezerwacji. Kilkanaście tysięcy osób chciało zakupić karnety w tym samym czasie, a dzięki Eventim.pl proces sprzedaży nie zawiesił się i zachował ciągłość" - czytamy w ogłoszeniu.

ZOBACZ WIDEO Przepis na sukces Wiktora Lamparta. Junior Motoru przeszedł na wegetarianizm

"Brak podglądu planu stadionu był spowodowany wyłącznie tym, że po wybiciu godziny 20:20 wszystkie miejsca znalazły się w koszykach zatem zwyczajnie nie było możliwości, aby mógł cokolwiek wyświetlić. W kolejnych minutach plan mógł się pojawić gdy część rezerwacji nie została opłacona (np. próbowaliście większą grupą kupić karnety i niektórzy zwyczajnie rezygnowali gdy udało się jednej z osób)" - dodano w komunikacie klubu.

Kibice zwracali uwagę na to, że niedostępna była opcja polegająca na równoczesnym zakupie 10 karnetów. Według informacji klubu, to również było spowodowane tym, że karnety rozchodziły się niczym ciepłe bułeczki.

"Dla części z Was nie było już możliwości nabycia takiej liczby karnetów po kilku sekundach. System z automatu wyszukiwał możliwości przydziału miejsc koło siebie co oznacza, że jeżeli dostępne były np. 4 miejsca - to tak zostały przydzielone, aby w ramach jednego zamówienia nie były rozproszone po całym stadionie tylko z kolejnymi numerami. Jeżeli ktoś z Was ma kilka karnetów w różnych sektorach tzn, że dokonywał kilku zamówień lub wybrał miejsca z planu stadionu" - przekazał Speed Car Motor.

Czytaj także: Koniec pewnej ery w Stali Gorzów

Pocieszeniem dla tych, którym nie udało się nabyć karnetu, może być to, że działacze z Lublina planują przed każdym meczem udostępniać określoną pulę biletów do sprzedaży. Nie wiadomo jednak jak duża ona będzie.

"Pragniemy także zdementować wszelkie doniesienia medialne, mówiące o tym jakoby system sprzedaży karnetów zawiódł i jednocześnie prosimy o zaprzestanie dalszego rozpowszechniania takich informacji" - podsumował klub.Czy jesteś pod wrażeniem zainteresowania żużlem w Lublinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (29):

 • RECON_1 Zgłoś
  Za dużo karnetów na jedną osobę można było kupić. Takie coś daje duże pole do popisu dla wszelkiej masy konikow.
  • Xing Zao Chan Zgłoś
   Starzy kibice chodzą na żużel raczej z ekipą zanim się zorientowali że karnety zbiorowe to ściema i się między sobą dogadali co robić to już normalnych nie było. Niedługo
   Czytaj całość
   podmiejskim kibicom sukcesu się znudzi i odejdą ale. Nic to trzeba spakować szal. Super pan to wszystko Prezesie wymyślił.Jeb.....ć sezonowców.
   • Wolny Wydech Zgłoś
    Co do karnetowców to zgadzam się że powinni mieć pierwszeństwo, ale możliwość kupna 10 to przesada. Max powinno być 4 w tym dwa ulgowe. Ja kupiłem 3 w tym jeden ulgowy, ale logując
    Czytaj całość
    się 2 razy bo nie pozwalał system na 2+1 tylko 1+1.
    Wszystkie komentarze (29)

    Komentarze (29)

    ×
     Wszystkie komentarze (29)
     PRZEJDŹ NA WP.PL