Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artiom Łaguta WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Artiom Łaguta

Żużel. Doskonała informacja dla grudziądzkich kibiców. Cały stadion MRGARDEN GKM-u z numerowanymi miejscami!

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
W ostatnich latach kibice GKM-u narzekali, że muszą przyjeżdżać na stadion dwie godziny przed zawodami. Teraz to się zmieni - po raz pierwszy w historii klubu we wszystkich sektorach przeznaczonych dla kibiców gospodarzy będą numerowane miejsca.

MRGARDEN GKM poinformował, że w piątek ruszy sprzedaż karnetów na sezon 2020. Klub przy okazji potwierdził, że wszystkie sektory przeznaczone dla kibiców gospodarzy będą miały numerowane miejsca. Kibice czekali na taką wiadomość od lat. Wcześniej narzekali, że muszą przyjeżdżać na stadion dwie godziny przed rozpoczęciem meczu PGE Ekstraligi, później ustawić się w długiej kolejce, a na sam koniec w szybkim tempie zarezerwować miejsca - teraz to się zmieni.

W tym roku sprzedaż karnetów i biletów obsługiwać będzie firma Eventim. Grudziądzanie podzielili sprzedaż na dwa etapy. W pierwszym będzie można przedłużać miejscówki z sezonu 2019, a także nabywać karnety na niezarezerwowane miejsca w sektorach na prostej startowej oraz wszystkie miejsca na pierwszym łuku i przeciwległej prostej.

Zobacz takżeŻużel. MRGARDEN GKM Grudziądz. Formacja seniorska bez słabego punktu. To będzie w końcu ten sezon? (analiza)

Sprzedaż internetowa ruszy w piątek (6 grudnia) o godzinie 18:00. System zaoferuje dwie formy wyboru miejsc: automatyczny - w którym będzie można wyszukać najlepsze dostępne miejsca oraz z planu stadionu - w którym będzie można samemu wybrać swoją miejscówkę. Karnety drogą internetową będą do nabycia za pośrednictwem oficjalnej strony grudziądzkiego klubu oraz bezpośrednio na stronie operatora. Druga opcja wiązać się będzie z doliczeniem opłaty administracyjnej.

ZOBACZ WIDEO: #MagazynBezHamulców: Gorąca linia Ostafińskiego z Kryjomem. Co ma Pawlicki do Zmarzlika


Zamówienia internetowe będą dostarczane z pomocą kuriera lub poczty. Płatności można dokonywać na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, a także Masterpass. Przedłużać miejscówki z poprzednich rozgrywek można stacjonarnie w sekretariacie GKM S.A. od poniedziałku (9 grudnia). W siedzibie klubu będzie też możliwość zakupu karnetów na wszystkie dostępne sektory.

W drugim etapie dostępne będą wszystkie miejsca na stadionie niezarezerwowane do dnia 31 stycznia. Ten etap sprzedaży ruszy 1 lutego i potrwa do 15 marca.
Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 10 wejściówek. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

Zobacz także: Żużel. Wielkie serca kibiców MRGARDEN GKM-u. Powinni otrzymać złote medale

Do ulgi uprawnione są następujące osoby: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 - wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem). Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać w sekretariacie klubu do 31 stycznia.

Czy kibice powinni decydować się na kupno karnetów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL