Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arkadiusz Potoniec z lewej Obok Michał Curzytek WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Arkadiusz Potoniec z lewej. Obok Michał Curzytek.

Żużel. Transfery. Rodzice Curzytków wysłali maila do Sparty. We Wrocławiu szykują umowę

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Wszystko wskazuje na to, że transferowa saga z braćmi Curzytkami dobiega końca. - Zadzwonił dyrektor Sparty, by przekazać, że dostali maila od rodziców naszych zawodników, że chcą do nich przyjść - mówi nam prezes ZKS Stali.

- W sobotę rozmawiałem z panią Curzytek, umawialiśmy się na spotkanie na ten tydzień. O Sparcie nic nie mówiła, ale we wtorek zadzwonił dyrektor klubu z Wrocławia i przekazał, że dostali maila od rodziców braci. Mówił, że w tej sytuacji Sparta przygotuje umowę wypożyczenia - opowiada Józef Lis, prezes ZKS Stali Rzeszów, którego zawodnikami są Michał Curzytek i Bartosz Curzytek.

- Dla mnie jednak temat wciąż jest otwarty, bo z rodzicami Curzytków byliśmy umówieni tak, że, jak tylko zdecydują się na Spartę, to zadzwonią do nas, że wyrażają zgodę na wypożyczenie. Dotąd tego nie zrobili, więc moja wiedza o tym transferze sprowadza się do jednego telefonu z Wrocławia - podkreśla Lis.

ZKS Stal już wcześniej dogadała się ze Betard Spartą Wrocław, więc spokojnie czeka na rozwój zdarzeń (więcej przeczytasz TUTAJ). Prezes Lis, który jest równocześnie członkiem RzTŻ Rzeszów, chciał namówić Curzytków, żeby jechali w tym klubie (TUTAJ więcej o ostrej wymianie zdań prezesa z rodzicami zawodników). Tu jednak nie było zgody. Rodzice postawili twarde warunki, chcieli dwa nowe motocykle i busa z salonu, a na to nikogo w RzTŻ nie było stać.

O Sparcie prezes Lis mówi tyle, że uwierzy dopiero, jak zobaczy podpisy. - Bracia mieli już być w Apatorze, a nic z tego nie wyszło, bo rodzice nie chcieli definitywnego transferu i kontraktu na dwa lata - kwituje Lis.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bartosz Zmarzlik o sukcesie, drodze do złota i marzeniach, które się spełniająCzy bracia Curzytek dobrze robią idąc do Sparty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (67):

 • beejay Zgłoś
  @Xing Zao Chan: Słusznie prawisz Przyjacielu, trzeba tylko wziąć poprawkę, że temat rozdmuchały media :) Jak jest naprawdę, wiedzą tylko sami zainteresowani :)
  • Twardzi jak STAL Zgłoś
   Swoją drogą,starają.c się być grzecznym,:}}}Jak mamy odnosi c si e do tematów! jak Ostafiński 80 plusw! cała Polska 80 minusów:}}}}}}}}}}}}
   • El Kojote. Zgłoś
    może mi ktoś wytłumaczyć kto to są te Cużytki i jakie mają sukcesy na arenie polskich torów, bo z artykułów wynika że to zawodnicy pokroju Drabika czy też Smektały;/
    Wszystkie komentarze (67)

    Komentarze (67)

    ×
     Wszystkie komentarze (67)
     PRZEJDŹ NA WP.PL