Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Mrozek na konferencji prasowejNewspix / Dominik Gajda / Na zdjęciu: Krzysztof Mrozek na konferencji prasowej.

Żużel. Klub spoconej manetki. PGG ROW jeszcze nie zaczął, a prezes Mrozek już w formie

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
- Wszyscy mówią, że jesteśmy najsłabsi, ale w sezonie 2020 będziemy walczyć o mistrzostwo Polski, czyli szóste miejsce - mówił Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW-u w środowym programie Radio Canal Pod Taśmą.

Prezes PGG ROW-u RybnikKrzysztof Mrozek był telefonicznym gościem prowadzonego przez Marcina Majewskiego programu Pod Taśmą w Radio Canal. Działacz był w znakomitym humorze i jeszcze lepszej formie komentując terminarz rozgrywek na sezon 2020.

- Czy dobrze trafiliśmy z inauguracją? Czy nie mogliśmy dostać kogoś słabszego? Przecież wszyscy eksperci napisali, że to my jesteśmy najsłabsi, więc jakbym miał dostać kogoś słabszego, to musielibyśmy jechać sami z sobą - mówił Mrozek o meczu otwarcia ze Stelmet Falubazem Zielona Góra w Rybniku.

Czytaj także: Senator milioner. Budował sukcesy Falubazu, a dziś jest w klubie persona non grata

Działacz przyznał, że celem na 2020 jest mistrzostwo Polski. - Dla nas będzie nim szóste miejsce - zauważył przytomnie Mrozek, bo też ma świadomość, że skład, jaki zbudował może i daje nadzieję, ale nie daje absolutnie żadnych gwarancji. Zresztą na papierze to ROW faktycznie wygląda najgorzej z całego ekstraligowego towarzystwa.

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zszokował kibiców. "Lekarz w Polsce widząc moją nogę zbladł"

Mrozek liczy jednak na to, że to szóste miejsce wyjdzie z klucza, jakiego użył budując zespół. - Nie chcieliśmy panienek. Nie braliśmy zawodników z nazwiskiem, ale takich co nie klapują gazem i wkręcają go, trzymając manetkę tak, że aż się poci - skwitował obrazowo.

Czytaj także: Nie dostanie zawodowego kontraktu w Sparcie. Wyjedzie do Irlandii?

Sezon się jeszcze nie zaczął, a prezes już w formie. Strach pomyśleć, co będzie, jak już się zacznie. My już przyklejamy do PGG ROW-u etykietkę klubu spoconej manetki. To było naprawdę dobre.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy prezes Mrozek faktycznie stworzył drużynę walczaków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

×
    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL