Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Jamróg w kevlarze Speed Car Motoru LublinYouTube / MotorTV / Na zdjęciu: Jakub Jamróg w kevlarze Speed Car Motoru Lublin.

Żużel. Taktyka Speed Car Motoru Lublin. Jamróg potrzebuje zaufania, a na otwarcie można odpalić dwie bomby

Jakub Czosnyka
Jakub Czosnyka
Sprawdzamy, w jakim zestawieniu może jechać w przyszłym sezonie Speed Car Motor Lublin. Menedżer Jacek Ziółkowski będzie miał pole do popisu. Dobry numer przyda się Jakubowi Jamrogowi, który wchodzi do drużyny.

Analizę taktyczną Speed Car Motoru Lublin według nowej tabeli biegowej przygotował Jacek Frątczak.

***

Lublinianie są w komfortowej sytuacji, bo mają mocną parę juniorów. Uważam, że zawsze należy dążyć do zbilansowania par i wykrzesania z zawodników maksimum potencjału. Dlatego pod numery 5/13 desygnowałbym Mateja Zagara. To dobra pozycja dla tego zawodnika. Słoweniec dwukrotnie jechałby w parze z młodzieżowcem. Podobny wariant stosował trener Marek Cieślak w Częstochowie i uważam, że to się sprawdzało.

Numer 1/9 zarezerwowałbym dla Mikkela Michelsena. Duńczyk spokojnie sobie poradzi. Drugą armatą byłby pod numerem 3/11 Grigorij Łaguta. Szkielet drużyny już mamy. Sądzę, że te dwie pozycje będą istotne. Każdy menedżer będzie chciał dobrze rozpocząć mecz, więc spodziewam się tutaj mocnych nazwisk w każdej drużynie. Duńczyk z Rosjaninem pasują więc idealnie.

Idąc dalej, Jakub Jamróg ląduje pod numerem 2/10. Ten zawodnik potrzebuje zaufania i jestem pewien, że odpłaci się dobrymi wynikami. Ten numer daje mu komfort nieco łatwiejszego początku spotkania. I zostaje nam jeszcze Paweł Miesiąc. On dostaje ode mnie numer 4/12. Tak naprawdę to dwójką Polaków można rotować w zależności od sytuacji.

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Pamiętajmy, że dobrze poukładana drużyna to taka, w której od pierwszego do trzynastego biegu nie ma większych dziur. Myślę, że zaproponowane przeze mnie ustawienie jest optymalne i taką gwarancję daje. Nie zapominajmy także o młodzieżowcach. Oni odegrają bardzo ważną rolę w Motorze. Wiktor Lampart i Wiktor Trofimow jr to są zawodnicy, którzy spokojnie mogą wygrywać z seniorami. Dlatego też będą w pogotowiu i w każdej chwili kierownictwo drużyny będzie mogło z nich skorzystać.

Skład Speed Car Motor Lublin oczami Jacka Frątczaka:

9. Mikkel Michelsen
10. Jakub Jamróg
11. Grigorij Łaguta
12. Paweł Miesiąc
13. Matej Zagar
14. Wiktor Lampart
15. Wiktor Trofimow

CZYTAJ TAKŻE: Żużel. Ranking najszybszych torów w PGE Ekstralidze. W Lesznie można się rozbujać, a w Gorzowie trzeba mocno zawracać

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Żużel. Lokomotiv na kontrze. Łotysze zbudowali skład na spadek i muszą liczyć na cud. Nie ma ani jednego pewniaka

Czy zgadzasz się z analizą Jacka Frątczaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (24):

Wszystkie komentarze (24)

Komentarze (24)

×
    Wszystkie komentarze (24)
    PRZEJDŹ NA WP.PL