Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Jamróg w kevlarze Speed Car Motoru LublinYouTube / MotorTV / Na zdjęciu: Jakub Jamróg w kevlarze Speed Car Motoru Lublin.

Żużel. Jakub Jamróg pojedzie nie tylko dla Motoru. Podpisał kontrakt w Czechach

Dawid Borek
Dawid Borek
Jakub Jamróg w sezonie 2020 będzie zdobywał punkty nie tylko dla Speed Car Motoru Lublin. Pojedzie też w lidze czeskiej, gdzie będzie kontynuował współpracę z AK 3ton Slany.

Ta - póki co - najwyraźniej przebiega bez zarzutów, bowiem polski żużlowiec ma za sobą już sześć sezonów w barwach AK 3ton Slany. W tym czasie wywalczył z tym klubem jeden srebrny i pięć brązowych medali Drużynowych Mistrzostw Czech.

Teraz przed Jakubem Jamrogiem siódmy rok współpracy z AK 3ton Slany. Żużlowiec poinformował, że w sezonie 2020 niezmiennie będzie zdobywał punkty dla swojego pracodawcy w Czechach.

Terminarz Extraligi:
14.05 - I runda, Liberec
26.05 - II runda, Praga
18.06 - III runda, Slany
25.06 - IV runda, Pardubice
8-10.09 - Finał

Przypomnijmy, że w Polsce Jamróg pojedzie dla Speed Car Motoru Lublin, do którego przeszedł z Betard Sparty Wrocław. Oprócz niego w lubelskich barwach ujrzymy też m.in. Grigorija Łagutę, Mikkela Michelsena czy Mateja Zagara.

Zobacz też:
Żużel. Truly.work Stal Gorzów szuka pieniędzy. Nazwa stadionu na sprzedaż. Co na to kibice?
Żużel. Taktyka Polonii Bydgoszcz. Beniaminek może mieć tajną broń. Najpierw trzeba przekonać do niej Andreasa Lyagera

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik typował Roberta Lewandowskiego na sportowca roku w PolscePOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL