Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Woryna w meczu reprezentacji PolskiWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Kacper Woryna w meczu reprezentacji Polski.

Żużel. Świetne wieści dla kibiców. Mecz Polaków w TVP Sport

Dawid Borek
Dawid Borek
Telewizja Polska na starcie nowego sezonu żużlowego pokaże nie tylko Super Mecz. W planie jest także transmisja ze spotkania reprezentacji Polski.

Pierwszą imprezą żużlową, którą w sezonie 2020 pokaże TVP Sport, będzie Super Mecz między aktualnymi mistrzami Polski - Fogo Unią Leszno a beniaminkiem 1. Ligi Żużlowej - Abramczyk Polonią Bydgoszcz. To spotkanie odbędzie się 28 marca. Początek o 18:00.

Dzień później kibice czarnego sportu będą mogli liczyć na kolejne żużlowe emocje w Telewizji Polskiej. Jak poinformował Hubert Malinowski z TVP, TVP Sport pokaże konfrontację reprezentacji Polski z Australią.

Zaplanowany na 29 marca międzynarodowy mecz towarzyski rozpocznie się o godzinie 14:00. Jego gospodarzem będzie Toruń. Zawody zostaną rozegrane na Motoarenie.

Na toruńskim obiekcie barwy Polski reprezentować będą Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała oraz Dominik Kubera. Nie znamy jeszcze kadry Australijczyków (więcej TUTAJ).

Zobacz też: Żużel. Patryk Dudek: Nie mam dobrych rad dla Drabika. Ja w trakcie zawieszenia nauczyłem się gotować (wywiad)

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle'a

Czy Polska wygra z Australią w Toruniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

×
    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL