Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Zmarzlik w rozmowie z prezesem StaliWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik w rozmowie z prezesem Stali

Żużel. Mocny apel byłego prezesa Stali: Zawiesić wszystkie rozgrywki, z treningów też zrezygnować

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
- Niestety, ale moim zdaniem jest konieczność zawieszenia wszystkich rozgrywek sportowych w Polsce. Z treningów też należy zrezygnować - pisze Maciej Zmora na Facebooku.

Liczba osób zarażonych koronawirusem w Polsce rośnie. Premier odwołał imprezy masowe, zamknięto szkoły i placówki kulturalne. Były prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora uważa, że należy podjąć kolejne środki ostrożności, już na poziomie związków sportowych. Liga piłkarska gra bez publiczności, GKSŻ odwołał sparingi do 1 kwietnia. Zdaniem Zmory to za mało.

"Niestety, ale moim zdaniem jest konieczność zawieszenia wszystkich rozgrywek sportowych w Polsce tzn. że nie mogą odbywać się żadne imprezy sportowe nawet bez udziału publiczności. To może oznaczać niedokończenie niektórych rozgrywek ligowych. Z treningów też należy zrezygnować" - pisze Zmora na Facebooku.

Były działacz uważa, że zawieszenie rozgrywek jest konieczne, bo mamy już pierwsze przypadki zarażenia wśród zawodników. A wirus rozprzestrzenia się tak szybko, że jedynym sposobem jest umieszczenie wszystkich w domowej kwarantannie. - We Włoszech czynne są już tylko sklepy i apteki - mówi nam Zmora.

Zobacz też:
Bez Hamulców 2.0: Żużel w czasach zarazy. Speedway łatwym celem dla koronawirusa (felieton)
Żużel. Stadion Olimpijski zamknięty. Betard Sparta nie może tam nawet trenować

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL