Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Miesiąc na prowadzeniuWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Paweł Miesiąc na prowadzeniu

Żużel. Tak było rok temu - 1. kolejka. Kapitalny Tai Woffinden i Paweł Miesiąc show (wideo)

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Betard Sparta jechała do Leszna, żeby wykorzystać brak Jarosława Hampela. Jednak po pierwszych biegach goście wyglądali jak bokser po ciężkim nokaucie. Fogo Unia szybko zamknęła mecz i wygrała 50:40.

Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Emil Sajfutdinow, który skończył mecz z 13 punktami o bonusem (CZYTAJ RELACJĘ). Gości przed kompromitacją uratował Tai Woffinden (16 "oczek"). Poza Brytyjczykiem nikt nie mógł być w pełni zadowolony ze swojej postawy.

Zobacz skrót meczu:

W drugim niedzielnym spotkaniu (7 kwietnia) kibice zobaczyli Motor, który po 24 latach wrócił do Ekstraligi, pokazał charakter, serce do walki i wygrał z MRGARDEN GKM-em 49:41 (CZYTAJ RELACJĘ), choć już w pierwszej serii stracił Andreasa Jonssona. Kapitalne zawody pojechał Paweł Miesiąc, którego w Ekstralidze nie było 12 lat. Wychowanek Stali Rzeszów z bonusem zdobył 10 "punktów" i pokazał się z bardzo walecznej strony. Jeszcze skuteczniejszy był Dawid Lampart (11+1).

Zobacz skrót meczu:

* Start sezonu żużlowego mocno się opóźni, dlatego WP SportoweFakty codziennie przypominają skróty i najlepsze biegi zeszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi.

Zobacz także:
Świetne ściganie w Zielonej Górze i kapitalny debiut Thomsena (wideo)
Foto quiz. Wielcy żużlowi mistrzowie i medaliści IMŚ. Sprawdź, czy rozpoznasz wszystkich!

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL