Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Zmarzlik Facebook / Bartosz Zmarzlik #95 / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik

Żużel. Bartosz Zmarzlik zaliczył "defekt" i stracił w e-Tour de Pologne

Artur Babicz
Artur Babicz
Bartosz Zmarzlik od trzech tygodni rywalizuje w ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. Do tej pory spisywał się bardzo dobrze, jednakże w ostatni weekend spotkał się z problemami technicznymi i sporo stracił do czołówki. Za tydzień ostatni etap.

Bartosz Zmarzlik w miniony weekend wystartował w 3. etapie ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów, jednak zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów nie będzie pozytywnie wspominał tego startu. Wszystko za sprawą nietypowego "defektu", który uniemożliwił mu walkę o najwyższe cele.

Podczas trzeciego tygodnia rywalizacji o tytuł najlepszego polskiego amatora w kolarstwie zawodnicy rywalizowali na wirtualnej trasie odwzorowującej tę z ubiegłorocznych mistrzostw świata w Yorkshire. Kolarze amatorzy mieli do pokonania 30 kilometrów, a do wirtualnej rywalizacji stanęło ponad 900 uczestników.

Jeszcze przed startem rywalizacji wydawało się, że Bartosz Zmarzlik po raz kolejny ma szansę powalczyć o najwyższe cele. Zaledwie tydzień wcześniej wywalczył trzecie miejsce w kategorii VIP na bardzo trudnej, górskiej trasie odwzorowującej warunki z austriackiego Innsbrucka. Niestety, nadzieje na dobry wynik okazały się złudne, a to wszystko za sprawą problemów technicznych.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy Hamill

Kolarze startujący w ORLEN e-Tour de Pologne rywalizują poprzez aplikację Zwift i jedyną przeszkodą dla kolarzy amatorów mogą okazać się problemy z internetem. Z takim właśnie kłopotem zmierzył się Bartosz Zmarzlik. Indywidualny mistrz świata na żużlu wielokrotnie tracił połączenie z aplikacją przez co ukończył 3. etap daleko za czołówką. 

- Zaliczyłem dobry początek i... internet odmówił posłuszeństwa - tak na antenie Eurosportu swój start skomentował zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów. W kategorii VIP po raz kolejny zwyciężył Robert Kubica, który ciągle pozostaje niepokonany wśród gości specjalnych ORLEN e-Tour de Pologne.

30 maja odbędzie się ostatni - 4. etap amatorskiej rywalizacji. W nadchodzącą sobotę kolarze zmierzą się na wirtualnej trasie odwzorowującej wyścig ulicami Londynu.

Zobacz także:Patryk Dudek celuje w medal IMŚ
Zobacz także:W województwie lubuskim powstał nowy tor... nielegalny

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy zmierzysz się z Bartoszem Zmarzlikiem podczas 4. etapu ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL