Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Smektała, Piotr Baron WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Bartosz Smektała, Piotr Baron.

Żużel. Czy Piotr Baron przestanie być menedżerem Fogo Unii Leszno?

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Piotr Baron w piątek dowiedział się, że właściciele Fogo Unii zrezygnowali z Jarosława Hampela. Decyzja miała zapaść bez jego wiedzy. Od zawodników, którzy zostali w Lesznie, słyszymy, że Baron rozważa rezygnację.

Fogo Unia Leszno może stracić nie tylko Jarosława Hampela, ale i menedżera Piotra Barona. Ten miał nic nie wiedzieć o tym, że właściciele rezygnują z Hampela i uniósł się honorem. W piątek przekazał zawodnikom, że nie wie, czy w tej sytuacji, skoro ważne decyzje zapadają bez jego udziału, będzie dalej prowadził zespół. Miał się zastanowić i dać znać. Żużlowcy wciąż czekają na jego decyzję.

Próbowaliśmy o całą sytuację zapytać zarówno samego zainteresowanego, jak i prezesa Fogo Unii Piotra Rusieckiego. Bezskutecznie. Obaj mieli wyłączone telefony, nie odpowiedzieli też na sms-y. Być może strony dały sobie więcej czasu do namysłu. Inna sprawa, że w sytuacji z Hampelem niczego to nie zmieni. Zawodnik już się spakował i zgodnie z wolą klubu szuka nowego pracodawcy. A przecież Baron nie raz i nie dwa mówił, że decyzję odnośnie tego, czy zostawić Hampela, czy Brady'ego Kurtza chciałby podjąć po treningach, czy wręcz po pierwszych meczach. Szansę na to mu odebrano.

Baron w Fogo Unii jest od sezonu 2017. Zdobył z drużyną trzy złote medale. Wciąż nie można wykluczyć, że to nie koniec, aczkolwiek chyba jeszcze na tak ostrym zakręcie menedżer w Lesznie nie był. W pierwszym roku pracy zdarzały mu się męskie rozmowy w parku maszyn z jednym z właścicieli Józefem Dworakowskim, ale z każdym tygodniem pracy jego pozycja w klubie rosła. Teraz pojawił się zgrzyt. Pytanie, czy stronom uda się jakoś tę sprawę załagodzić.

Czytaj także:
Finansowy projekt Vaculika na stole. Najpierw inwestycje, potem Ferrari
Służby specjalne i spalone sprzęgło

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Leigh AdamsTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Cxy Baron odejdzie z Fogo Unii z powodu historii z Hampelem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (40):

 • RECON_1 Zgłoś
  Dziwne ze baron nienwie ze hampel.odchodzi,jesli tak.jeśt w rzeczywistosci to nie wrozy najlepiej,swoja droga ciekawe ile na odejscie hampela mialo wplywa zamieszanie z pawlickim.
  • Cz-waCKM Zgłoś
   - Nic nie trwa wiecznie i po trochu zaczyna się sypać krowi grajdoł ! - Śmiali się z sytuacji w Włókniarzu teraz sami grubo zadłużają klub , by koniecznie zadowolić rozkapryszonych
   Czytaj całość
   gwiazdorów Pawlickiego i ruska. - Trochę szkoda Jarka że podpisał i wierzył a teraz go w Lesznie wydymali...ano taka prawda o tej " królowej " :)
   • Lukim81Pomorskie-Śląskie Zgłoś
    Hampel wybierze raczej kierunek rybnicki niż wrocławski,aczkolwiek nic jeszcze nie wiadomo do końca.
    Wszystkie komentarze (40)

    Komentarze (40)

    ×
     Wszystkie komentarze (40)
     PRZEJDŹ NA WP.PL