Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice w Rybniku WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: kibice w Rybniku

Żużel. ROW Rybnik chce zapełnić wirtualny stadion. Zdjęcia kibiców trafią na trybuny

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
14 czerwca ROW Rybnik rozegra pierwszy mecz w PGE Ekstralidze w tym sezonie. Spotkanie z Falubazem Zielona Góra rozegrane zostanie przy pustych trybunach. Klub rozpoczął jednak sprzedaż biletów na wirtualny stadion.

Wirtualny stadion to pomysł ROW-u Rybnik na radzenie sobie z kryzysem w dobie pandemii koronawirusa. Działacze "Rekinów" stworzyli fanom możliwość zakupu wirtualnych biletów w związku z obowiązującym zakazem organizacji imprez masowych.  - Kupując bilet na wirtualny stadion i mecz, który się odbędzie ale bez udziału publiczności wspieracie klub i pokazujecie naszym zawodnikom, że chcecie z nimi być bez względu na okoliczności - przekazał za pośrednictwem strony klubowej prezes Krzysztof Mrozek.

Bilety na wirtualny stadion można nabyć na dwa sposoby. Ten pierwszy to wykorzystanie specjalnie dedykowanej ku temu strony internetowej - zuzelrybnik.kupbilety.pl. Druga opcja to kasa położona najbliżej parku maszyn na rybnickim stadionie. Będzie ona działać w dniach 9 i 10 czerwca.

"Jeśli jedna osoba kupuje dwie czy trzy czy nawet więcej wejściówek dla znajomych, do tej pory wpisywała tylko swoje dane, teraz jednak prosimy by wpisała także dane osób dla których nabywa bilet" - poinformował ROW Rybnik.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy Hamill

Skąd ta zmiana? Wszystkie osoby, które zakupią wejściówki do 7 czerwca i podeślą do klubu na adres ks.rowrybnik.sa@gmail.com swoje zdjęcie wraz ze zgodą na publikację wizerunku na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych ROW-u, będą miały przydzielone swoje miejsce na stadionie przy ul. Gliwickiej 72. Każdy z fanów otrzyma swoje "krzesełko".

"Osoby, które zakupią bilet i wraz ze zdjęciem podeślą na wskazanego wyżej maila numer swojego biletu oraz nazwę użytkownika z konta na Facebooku (nadany przez program, który znajdziecie w Ustawieniach swojego konta na FB) dostaną zaproszenie do zamkniętej grupy. To tam będą się pojawiały ekskluzywne materiały przedmeczowe - wywiady wideo z zawodnikami, informacje o zmianach w składzie, filmiki z parku maszyn oraz transmisje z treningów Rekinów" - przekazał ROW.

Sprzedaż biletów na wirtualny stadion potrwa aż do 14 czerwca, czyli dnia meczu. Jednak, aby mieć pewność, że nasze zdjęcie znajdzie się na trybunach, musimy to zrobić najpóźniej 7 czerwca. Bilety na wirtualny stadion kosztują 15 zł (amfiteatr) oraz 25 zł (trybuna kryta).

Czytaj także:
Jarosław Hampel do wzięcia. ROW jedną z opcji
Czy Piotr Baron odejdzie z Fogo Unii Leszno?

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy podoba ci się pomysł ROW-u Rybnik?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL