Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Emil Sajfutdinow, Piotr Baron, Dominik Kubera WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Emil Sajfutdinow, Piotr Baron, Dominik Kubera.

Żużel. Menedżer Piotr Baron zostaje w Fogo Unii Leszno. Był na wtorkowym treningu

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Menedżer Piotr Baron po aferze z Jarosławem Hampelem nabrał wątpliwości, czy dalej powinien pracować w Fogo Unii. Nic nie wiedział o zwolnieniu zawodnika przez działaczy. Baron pojawił się jednak na wtorkowym treningu.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Chyba można ogłosić, że po kilku dniach niepewności wyjaśniło się, że Piotr Baron zostaje na stanowisku menedżer Fogo Unii Leszno. Nie udało nam się uzyskać od niego wypowiedzi, ale jak się dowiedzieliśmy w klubie, menedżer był na wtorkowym treningu. Przekazał też zawodnikom, że podejmuje rękawicę i będzie z nimi w sezonie 2020.

Menedżer, który zdobył z leszczyńskim zespołem trzy ostatnie tytuły mistrza Polski, nabrał wątpliwości, kiedy w miniony piątek dowiedział się, ze w zespole nie będzie Jarosława Hampela. Właściciele klubu podjęli decyzję bez konsultacji z menedżerem, który od kilku miesięcy mówił, że Hampel ma rywalizować o miejsce w składzie z Bradym Kurtzem.

Ostatecznie działacze zdecydowali, że żadnej rywalizacji nie będzie. Prezes klubu Piotr Rusiecki nie chce na razie komentować sprawy, ale można się domyślać, że szefostwo nie chce rywalizacji, która w żużlu się nie sprawdza. Zwykle są z tego kwasy. Poza tym sytuacja ekonomiczna klubu po koronawirusie nie jest tak dobra, jak wcześniej, więc skreślenie z listy płac jednego zawodnika pozwoli złapać oddech.

Pozostanie Barona, to oczywiście dobra wiadomość dla Fogo Unii. Przez ostatnie trzy lata potrafił on znajdować wspólny język z zespołem. W szatni leszczyńskiej drużyny nie było za kadencji Barona poważniejszych zgrzytów. Każdy wiedział, gdzie jego miejsce, bo menedżer wprowadził czytelne zasady.

Czytaj także:
Sfingowana kradzież auta. Grzeczny chłopak w areszcie
Twarde rządy prezesów. Trenerzy w żużlu nic nie znaczą

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Leigh Adams

Czy to dobrze, że Piotr Baron zostaje w Fogo Unii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (34):

 • DEX Zgłoś
  A może by tak zbojkotować Ostafińskiego i nie komentować żadnego z jego artykułów? Po dwóch tygodniach byłoby po nim! Ciekawe jak długo będzie wisiał ten mój komentarz...
  • KACPER.U.L Zgłoś
   Był był.Chodzą plotki,że Baron w tym sezonie będzie taką gaśnicą między zarządem,a zawodnikami.Całkowicie za darmo jakby tego było mało dla fanów Byków inaczej.A,będzie co
   Czytaj całość
   gasić jeśli Pietrek czy też Emil zaczną gwiazdorzyć.O Kołodzieja jestem spokojny.Jemu dać tylko możliwość wyrwania się w pierwszym meczu finału i nie tylko z Wuueteesem to podpisze wszystko bez mrugnięcia okiem:)
   • MeeR Zgłoś
    Nie zazdroszczę Wam Panowie. Klub nie chce z Wami rozmawiać, zawodnicy nie chcą z Wami rozmawiać i trener również z Wami nie rozmawia. Zamiast portalu sportowych fakty mamy portal
    Czytaj całość
    sportowe plotki :-(
    Wszystkie komentarze (34)

    Komentarze (34)

    ×
     Wszystkie komentarze (34)
     PRZEJDŹ NA WP.PL