Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Kasprzak, Marek Grzyb, Stanisław Chomski WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Krzysztof Kasprzak, Marek Grzyb, Stanisław Chomski

Żużel. Prezes Stali Gorzów pisze, że duch sportu zdechł. "Czas otworzyć drukarnię. To podobno dobry biznes"

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
MrGarden GKM wygrał z Moje Bermudy Stalą 29:25. Spotkaniu w Grudziądzu towarzyszyły gigantyczne kontrowersje. Gorzowianie są rozgoryczeni decyzjami arbitra. Mocny wpis w mediach społecznościowych popełnił prezes Marek Grzyb.

W rywalizacji MrGarden GKM-u i Moje Bermudy Stali mieliśmy festiwal upadków. Najmocniej ucierpiał Anders Thomsen, który po kolizji z Nickim Pedersenem musiał udać się do szpitala. Później na tor upadali jeszcze Niels Kristian Iversen, Krzysztof Buczkowski i Rafał Karczmarz. Sędzia i komisarz nie dawali jednak za wygraną. Nakazali prace torowe. Czas mijał, a decyzji o powrocie do rywalizacji nie było. W końcu Remigiusz Substyk zakończył spotkanie, co wywołało gigantyczne kontrowersje.

Gorzowianie postawą arbitra są rozgoryczeni. Władysław Komarnicki wysłał go nawet na podobny egzamin, a spotkanie w Grudziądzu określił mianem farsy. Jego zdaniem mecz nie powinien był się w ogóle rozpocząć, bo nawierzchnia od początku nie nadawała się do jazdy.

Jeszcze mocniejszych słów użył prezes gości Marek Grzyb. - Trzeba otworzyć drukarnię. To dobry biznes podobno. Duch sportu zdechł. A tor wyśmienity. The best - napisał z ironią szef Moje Bermudy Stali.

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Kasprzak się obrazi? Stal nie potrzebuje takiego KasprzakaTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy zgadzasz się z Markiem Grzybem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (64):

 • RECON_1 Zgłoś
  Gorzow swoje za uszami z torem tez ma woec niech lepiej nic nie mowi o duchu sportu...
  • boria1972 Zgłoś
   Michał Łopaciński bardzo trafne komentarze podobnie Krzysztof Cegielski... GKM się ośmiesza dwie małe dziurki... Kępiński biegał po torze jak by był komisarzem a nie trenerem.
   • R4vix Zgłoś
    Panowie: Gorzów pokazuje jak kombinować żeby suchą nogą przejść przez sezon. Niestety, nie udaje mu się to na obecną chwilę i mam nadzieję że w powtórce Częstochowa pomści
    Czytaj całość
    kombinacje i nieprofesjonalne zachowanie w Grudziądzu.
    Wszystkie komentarze (64)

    Komentarze (64)

    ×
     Wszystkie komentarze (64)
     PRZEJDŹ NA WP.PL