Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Euro Finannce Polonia Piła wygrała z OK Bedmet Kolejarzem Opole 45:43. Bonus jedzie do Opola.

• Bjarne Pedersen3

Gospodarze po pierwszym łuku wyjechali na podwójne prowadzenie, a już na drugim wirażu na 5:1 jechali... goście. Duet opolan gonił Jensen, dopinając swego na prostej przeciwległej do startu ostatniego okrążenia! Duńczyk bohaterem Polonii Piła.

• Tomas H. Jonasson2

Woelbert dwoił się i troił, by choćby rozdzielić parę gospodarzy, ale nic nie zdziałał. 5:1 dla miejscowych.

Kosmetyka toru.

OK Bedmet Kolejarz Opole jest już pewny zdobycia punktu bonusowego.

• Bjarne Pedersen2

Polis na pierwszym łuku zamknął Jensena, a na drugim wirażu na drugą lokatę przedarł się Pedersen.

• Oskar Bober3

Bieg przerwany po nierównym starcie. Ostrzeżenie dla Woelberta - drugie w tym meczu. Niemiec zostaje zatem wykluczony z wyścigu.

Na pierwszym łuku trzeciego okrążenia upadł Bartoch, bieg przerwany. Bartoch wykluczony. Kosmetyka toru.

Wojdyło wygrał start, ale już na wejściu w drugi łuk minął go Bober.

Rezerwa zwykła: Wojdyło za Łęgowika.

Wyścig przerwany po nierównym starcie. Ostrzeżenie dla Szczepaniaka.

Na wyjściu z drugiego łuku pociągnęło Wojdyłę, który zahaczył o tylne koło Barana i wylądował na torze. Bieg przerwany. Wojdyło wstał o własnych siłach, został wykluczony. Wojdyło zdolny do dalszej jazdy.

Na pierwszym łuku pociągnęło Jonassona, po czym jego motocykl podciął jeszcze Barana. Bieg przerwany. Na szczęście obaj wstali o własnych siłach. Jonasson wykluczony.

Przedstawiele gości wraz z komisarzem toru sprawdzają nawierzchnię.

Na wyjściu z pierwszego łuku Szczepaniak objechał Barana.

Przedłuża się przerwa. Powód: na tor wylano zbyt wiele wody.

• Rasmus Jensen3

Duet gospodarzy najszybciej dopadł się do pierwszego wirażu i objął podwójne prowadzenie. Jensen wygrał ze znaczną przewagą.

Bieg 9
Euro Finannce Polonia Piła27
3 : 3
27OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Karol Baran1
  • Andreas Lyager2

Świetny start w wykonaniu Polisa. Za jego plecami trwała walka między Baranem a Szczepaniakiem, w którą później wmieszał się jeszcze Lyager. Duńczyk wykorzystał błąd Szczepaniaka i przebił się na trzecią lokatę, później jeszcze mijając kolegę z pary.

• Kevin Woelbert2

Jonasson dobrze rozegrał pierwszy łuk, wysuwając się na czoło stawki. Na dystansie bezskutecznie ścigał go duet gości. W pewnym momencie Łęgowika kąsał jeszcze Gryszpiński.

• Patryk Wojdyło3

Wojdyło świetnie wystartował z czwartego pola, a tuż przed wejściem w drugi wiraż za plecy juniora wyjechał Pedersen. Prowadzącą podwójnie parę gości gonił Lyager, ale w pewnym momencie postawiło mu przednie koło, w efekcie czego stracił dystans do Pedersena. Lyager z ostrzeżeniem za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze.

Bieg 6
Euro Finannce Polonia Piła20
1 : 5
16OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Michał Szczepaniak2
  • Nikodem Bartoch1

Świetny moment startowy w wykonaniu opolan. Na prostej przeciwległej do startu podniosło Jonassona, po czym upadł na tor. Bieg przerwany. Jonasson wraca do parku maszyn o własnych siłach. Został wykluczony z wyścigu. Jonasson zdolny do dalszej jazdy.

W powtórce świetnie na starcie zareagowali opolanie, którzy w pewnym stylu dowieźli pięć punktów do mety.

Oskar Polis z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Dwie minuty przerwy dla jadącego bieg po biegu Oskara Polisa.

Rezerwa taktyczna: Polis za Łęgowika.

Na prostej przeciwległej do startu Woelbert wysunął się przed Jensena. Duńczyk nie odpuszczał, ścigał rywala, wykonując skuteczny atak na pierwszym łuku ostatniego kółka. Z tyłu Bober na dystansie uporał się z Polisem.

Damian Lotarski z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Bieg 4
Euro Finannce Polonia Piła15
4 : 2
9OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Piotr Gryszpiński1

Świetnie chodzi dziś czwarte pole, co tym razem wykorzystał Jonasson. Podczas pierwszego kółka Gryszpiński powalczył z Pedersenem. Górą Duńczyk.

Bieg 3
Euro Finannce Polonia Piła11
4 : 2
7OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Oskar Polis2

Polis świetnie wystartował z czwartego pola i założył całą stawkę. Na dystansie ścigała go para gospodarzy. Tuż przed wejściem w ostatni wiraż Polis skutecznie zaatakował Bober, a tuż przed metą bliski wysunięcia na drugą lokatę był Jensen. Polis obronił jednak dwa punkty.

Bieg 2
Euro Finannce Polonia Piła7
4 : 2
5OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Piotr Gryszpiński3

Na pierwszym łuku gospodarze objęli podwójne prowadzenie. W pogoń za miejscowymi rzucił się Wojdyło, który na drugim wirażu drugiego okrążenia skutecznie zaatakował Bartocha. Gryszpiński wygrał ze znaczną przewagą.

Roszenie toru.

Dwie minuty przerwy dla jadącego bieg po biegu Nikodema Bartocha.

Bieg 1
Euro Finannce Polonia Piła3
3 : 3
3OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Nikodem BartochTaśma Andreas Lyager0

Nerwowo na starcie. Pytanie, kto jako pierwszy dotknął taśmy: Woelbert, Lyager czy Łęgowik. Sędzia analizuje zapis wideo. Wszystko jasne: Lyager wykluczony z wyścigu, w biegu zastąpi go Bartoch. Ostrzeżenia dla obu opolan.

Baran świetnie wyskoczył z najbardziej zewnętrznego toru i objął prowadzenie. Na dystansie Baran uciekał Woelbertowi.