WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

52:38 - takim wynikiem kończy się mecz Wilki Krosno - Stainer Unia Kolejarz Rawicz. Bonus dla krośnian.

• Andriej Karpoww

Bieg przerwany po nierównym starcie. Drugie ostrzeżenie dla Karpowa. To skutkuje wykluczeniem z wyścigu. Becker skracał dystans do Porsinga, ale nie zbliżył się na tyle, by przeprowadzić skuteczny atak.

• Arkadiusz Pawlak1

Pewny triumf Szlauderbacha. Pawlak nie miał pomysłu na minięcie Hansena. Co więcej - na pierwszym łuku ostatniego okrążenia pojechał tak szeroko, że niemal spadł na koniec stawki.

• Nicklas Porsing1

Rezerwa taktyczna: Szlauderbach za Nagibina.

Bieg przerwany po upadku Szlauderbacha. Doszło do niego na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia, gdy Szlauderbach podróżował na końcu stawki. W momencie kraksy Wilki jechały na 4:2. Karetka na torze. Szlauderbach wstał i o własnych siłach idzie do parku maszyn. Został wykluczony z biegu.

W powtórce na pierwszym łuku Becker wywiózł Porsinga i pomknął po pewne zwycięstwo.

• Jaimon Lidsey2

Lidsey tylko w początkowej fazie wyścigu zagrażał Hansenowi. Świdnicki dojechał do mety w spacerowym tempie.

• Andriej Karpow3

Hlib wjechał w taśmę. Z tym, że z wyścigu wyleciał... Pawlak. Ten bowiem ruszył się na starcie, co poskutkowało ostrzeżeniem - drugim w tym meczu.

W powtórce Szlauderbach wygrał start, ale na wejściu w drugi łuk wyprzedził go jadący bliżej płotu Karpow. W dalszej fazie wyścigu Hlib wysunął się tak szeroko, że niemal zahaczył o bandę.

• Krzysztof Sadurskit

Bieg przerwany po nierównym starcie. Sędzia analizuje zapis wideo. Powtórki wykazały, że Sadurski dotknął taśmy. Został wykluczony.

Startujący z czwartego pola Becker założył rywali i pomknął po pewne zwycięstwo.

Dwie minuty przerwy dla jadącego bieg po biegu Beckera.

Rezerwa taktyczna: Becker za Nagibina.

Najładniejszy wyścig dnia. Porsing na dystansie tasował się z Pawlakiem. Duńczyk minął rywala, ten zripostował, po czym Porsing znów wyprzedził Pawlaka. W pierwszej fazie biegu ciekawie było też z tyłu, gdzie Becker walczył z Hlibem.

• Patryk Zieliński0

Lidsey najpierw wyprzedził Szlauderbacha, a następnie rzucił się w pogoń za Karpowem. Minimalnie jednak przegrał z Ukraińcem.

Po trzech podwójnych zwycięstwach z rzędu miejscowi wyszli na 12-punktowe prowadzenie (27:15).

• Paweł Hlib2

Hlib na pierwszym okrążeniu wygrał walkę o drugie miejsce z Beckerem i dowiózł do mety "dwójkę", choć reprezentant gości trzymał dystans do rywala.

Porsing przejechał cztery okrążenia w czasie 68,32 s. - to nowy rekord krośnieńskiego toru! Wcześniejszy rekord należał do Frederika Jakobsena.

• Paweł Nagibin0

Bieg przerwany po nierównym starcie. Pawlak z ostrzeżeniem. W momencie przerwania wyścigu goście wychodzili na 5:1.

W powtórce pewną wygraną odniósł Świdnicki. Pawlak do ostatnich metrów atakował Karpowa, ale nieznacznie z nim przegrał. Sędzia analizuje jeszcze zapis wideo, by upewnić się, że Karpow faktycznie wjechał na linię mety jako drugi. Wszystko się zgadza: dwa punkty dla Ukraińca.

Bieg 5
69.03 sek.
Wilki Krosno17
5 : 1
13Stainer Unia Kolejarz Rawicz
  • Szymon Szlauderbach0

Lidsey pod koniec drugiego okrążenia minął kolegę z pary.

Po 4. biegu Andriej Karpow dostał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Kolejny raz w tym sezonie krośnianie bardzo słabo wyglądają na starcie. Po pierwszej serii mamy remis 12:12.

Bieg 4
68.66 sek.
Wilki Krosno12
2 : 4
12Stainer Unia Kolejarz Rawicz
  • Krzysztof Sadurski1

Zieliński znów ukończył bieg z bardzo dużą stratą do reszty zawodników.

Bieg 3
68.9 sek.
Wilki Krosno10
3 : 3
8Stainer Unia Kolejarz Rawicz
  • Arkadiusz Pawlak3

Pewny triumf Pawlaka. Nagibin dojechał do mety ze znaczną stratą do Hansena. Mazur z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.