Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gollob zarzucił mu pranie pieniędzy. W sądzie jednak przegrał

Leszek Tillinger wygrał w sądzie z Władysławem Gollobem, ojcem Tomasza Golloba, choć ten ma szansę się odwołać. Gollob, w trakcie prezesury w Polonii Bydgoszcz, w jednym z programów zawodów wydał pismo, w którym oczernił Tilligera. Zarzucił mu m.in. pranie brudnych pieniędzy. Twierdził też, że klub w 2014 roku, przy rundzie Grand Prix, za organizację której odpowiadał Tillinger, mógł stracić aż dwa miliony złotych. Tillinger mówi, że to absurd i że sądzie okazało się, że nie ma dowodów na poparcie tez Golloba. Były działacz opowiedział o tej sprawie w magazynie "Bez Hamulców", gdzie był gościem Dariusza Ostafińskiego.

 Speedway.TV
Speedway.TV
na Facebooku.

Komentarze (6):

 • Big Lebowski Zgłoś
  Leszek Tyllinger wykorzystywał swoje możliwości do szpiku kości, by czerpać korzyści dla siebie i swojej rodziny. Tego wszyscy kibice byli świadomi. Każde ręce grabią do siebie. Ale
  Czytaj całość
  robił to również dla dobra klubu? Jak został wydłubany Bolek Proch(przy udziale Nieścieruka) potem duet Cieślewicz-Gomólski z Gniezna? Henka Gustafsson? Protasiewicz wyrwany z ramion pani Krysi to był majstersztyk. Dziś historia prędzej czy lekko później zatocza koło. Pzdr!
  • zulew Zgłoś
   W. Gollob w swej zapamiętałości i samouwielbieniu nie wiedział, co czyni
   • Dobry-men Zgłoś
    A układy klanu Gollobów z właścicielem salonu mercedesa w latach 90.
    • darek pe Zgłoś
     Do Champi: Bez przesady, może w Bydgoszczy lokalnie coś narozrabiał, ale bez ogólnokrajowego rażenia.
     • Sebastian1978 Zgłoś
      gollob powinien mieć jeszcze wiele innych procesow,między innymi za cytowanie hitlera na polewaczce podczas meczy i co najbardziej szokujace nawet podpisanie tego cytatu inicjalami A.H.
      Czytaj całość
      można zresztą jeszcze wspomniec o innych procesach gdzie golloba skazano za oszustwa.
      • Champi Zgłoś
       Pan Tillinger zniszczył Polski żużel
       Wszystkie komentarze (6)

       Komentarze (6)

       PRZEJDŹ NA WP.PL